חתונה המונית או חתונה משפחתית וקטנה מה עדיף?

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על חתונות קטנות הנערכות באולמות קטנים ואינטימיים. לא מדובר כאן בקמצנות או לחילופין בחסכנות. יש לחתונות הללו מטרות אחרות לגמרי. מדובר באנשים אשר מעוניינים כי באירוע שלהם תשרור אווירה ייחודית, אווירה משפחתית, אווירה חמה ומפנקת בה הם יוכלו להתייחס אל כל האורחים באופן אישי וגם הצוות באולם ייטיבו להעניק לכל אורח את היחס הכי חם ומפנק.

חתונה המונית הייתה ועודנה מקובלת בכל תפוצות ישראל ולמעשה גם בכל רחבי העולם. אנחנו נוהגים להזמין לאולם חתונות את כל עמישראל… את כל החברים שלנו משנות הילדות המוקדמות, את כל בני המשפחה הקרובים והרחוקים וכמובן את כל החברים שלנו בהווה, השכנים ואת כל מי שאנחנו מכירים או מוקירים. לשם כך אנחנו חייבים לשכור אולם חתונות גדול ומרווח על מנת שהוא יכיל את כל האורחים שלנו ברווח.

חתונה גדולה = חתונה יקרה?

אז ברור כי ככל שנזמין יותר אורחים יהיה עלינו להזמין גם יותר מנות מה שאומר יותר עלויות. אך האמת היא שלא תמיד זה יהיה נכון. כי אולם סטנדרטי הוא אולם שלא תמיד יהיה יקר מאוד ותוספת של עוד כמה עשרות מנות עדיין לא ייקרו כל כך את כל העלויות.

 חתונה קטנה = חתונה שמחה

אז כאן אנחנו באים לספר לכם על הטרנד החדש אשר החל לצבור תאוצה בשנים האחרונות כאשר אנחנו מוצאים היום כי רבים בוחרים להשקיע את כספם דווקא בחתונה קטנה. זה אגב לא עולה להם יותר זול ביחס לחתונה הקטנה היות והם משקיעים בנישה אחרת הם הולכים על אולם מושקע ויוקרתי בגודל המתאים, אולם שיסייע להם ליצור את האווירה הרצויה. גם האוכל שהם מזמינים לאירוע הזה זהו אוכל בוטיק טעים ומפנק במיוחד כאשר השירות אשר האורחים יקבלו יהיה אף הוא יחס אישי ומפנק במיוחד. אירוע כזה מעניק לכל האורחים תחושה טובה במיוחד והם ישמחו באמת ומכל הלב.

בל נשכח כי לאירוע כזה אנחנו מזמינים רק את בני המשפחה הקרובים ביותר כמו גם את החברים מהמעגל הקרוב אלינו ביותר. מה שאומר שמדובר במשתתפים אשר בהחלט ישמחו בשמחתנו וכך האירוע כולו יהיה שמח באמת.

באירוע כזה, כל האורחים רוקדים כשצריך, ומשתתפים מכל הלב באירוע.

בוחרים אולם ונהנים מאירוע מושלם

כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם אתם חייבים לבחור א האולם מתוך חשיבה ותכנון מראש מה אתם למעשה עומדים לעשות. עליכם ללכת בעצמכם אל האולם בשעה שמתקיים בו אירוע בדיוק כפי שאתם מתכננים ולנסות להתרשם, האם אכן נראה לכם כי האולם הזה יענה על הציפיות שלכם.

אם נראה לכם שהאולם מתאים, אל תהססו יותר מידי. תסגרו!